Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak lubelscy taksówkarze nabierają klientów na radio-taxi

Utworzony przez pasażer mpk, 19 listopada 2010 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Ja właśnie jechałam wczoraj taxi CENTRUM były czysto i pachnąco, a młody kierowca kulturalny i z humorem. Ten STALY PASAŻER to chyba jakiś Burak z konkurencji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich pasażerów lubelskich taksówek. NIedawno korzystałem z taksówki spod hotelu Europa. NIestety, bardzo mocno się naciąłem gdyż pan taksówkarz z granatowego Passata logo Centrum Taxi 196-20 okazał się zwykłym oszustem a nie taksówkarzem z Radio Taxi Centrum. Bardzo proszę, abyście wszyscy uważali na taksówki z żółtymi kogutami i napisem Centrum. To nie jest żadne Radio Taxi. Jeżdżę w piątki i w soboty dość często z tego postoju i dużo mniej płacę w taksówkach, które stoją i wiem, że jeżdżą jako taksówkarze nie zrzeszeni. Jeździłem srebrnym Mercedesem i Lincolnem, które nie są w korporacjach, a mimo to mogę polecić z czystym sumieniem. W samochodach czysto, schludnie, kierowcy kulturalni a cena adekwatna do pojazdu i jakości usługi. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH! PSEUDO RADIO TAXI CENTRUM 196-20 !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam też się nabrałam myślałam że to radio a wystarczyło się przypatrzeć że na górze na kogucie jest początek telefonu komórkowego z pod hotelu europa pod olimp zapłaciłam 31 złotych miałam 30 złotych powiedziałam że nie mam więcej na to kierowca odburknął że było się przygotować co za chamstwo i oszustwo przestrzegam wszystkich ludzi czy da się coś z tym zrobić aby tacy oszuści jak z pseudo radia CENTRUM nie jeździli????? kto im wogóle wydał licencję???????? SKANDAL!!!!!!!! Ludzie nie dajcie się oszukać nie wsiadajcie do taksówek które na kogucie mają napis Centrum. Joanna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nas oszukał w taksówce to podaję adres najlepiej wybrac się samemu a miła pani z recepcji pokieruje nas do odpowiedniego pokoju: Wydział Komunikacji ul. Leszczyńskiego 20 20-069 Lublin Popieram wypowiedź Pani Joanny jeżeli ktoś oszukuje powinni zabierać takiej osobie licencję wczoraj byłem w południe pod hotelem europa i pseudo radia taxi Centrum było sporo należy by ich kontrolować albo skierować na dodatkowe badania psychotechniczne ciekawe czy wogóle takie mają prosiłbym Dziennik Wschodni szerzej zainteresować się tą sprawą jak i samymi ludźmi z tymi napisami Centrum skoro tyle ludzi się skarży to po co jeszcze tacy oszuści jeżdżą????? pozdrawiam Stefan J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Szkoda że te wszystkie posty są pisane tą samą ręką na oszuście zawsze czapka gore. Pozdrawiam Panów z Lincolna i Mercedesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo kto kogo oszukuje ci taksówkarze którzy mają stawkę 1,7 zł za kilometr sami siebie oszukują i wożą ludzi za darmo takie stawki były 10 lat temu.Przy tych kosztach jaki są ponoszone ZUS ponad 800zł abonament od 300 do 500 zł co daje srednio 1300 zł a gdzie amortyzacja samochodu i paliwo.Czego ludze którzy idą do knajpy jak zapłacą za piwo 8zł które koszt w sklepie 3 zł ze ktoś ich oszukuje.Wożenie ludzi po takich stawkach jak są w korporacjach mogą tylko pozwolić sobie emeryci(budżetówka tzw emeryci po 40 którzy nie mieli siły już pracować ale potrafią niektórzy jezdzic po 15 godzin biorą spore emerytury i zbierają miejsca pracy ludziom którzy jej nie)dwóatetowcy i ci którzy płacą mały zus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monika~ Grupa Goście Napisano 23 listopad 2010 - 10:08 #21 Ja właśnie jechałam wczoraj taxi CENTRUM były czysto i pachnąco, a młody kierowca kulturalny i z humorem. Ten STALY PASAŻER to chyba jakiś Burak z konkurencji Droga "moniko" który jesteś taxówkarzem z PSEUDO RADIA CENTRUM. NIE CHWAL SWOJEJ TAXÓWKI BO JEST TO ŻAŁOSNE I PONIŻAJĄCE!!! WYZYWAJĄC KOGOŚ OD BURAKA UKAZUJESZ TYLKO SWÓJ WRĘCZ ŚMIESZNY POZIOM KULTURY I INTELIGENCJI, A TAK POZA TYM TO GDZIE TA KULTURA!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1300 zł opłaty, tak? średni kurs 30 zl tak? 7 dniw tygodniu sie pracuje tak? średnio ile macie kursów, 15, 20 30? w soboty piatki spokojnie 30, zalóżmy 20 dziennie 20 x 7 = 140 , 140 x 30 pln = 4200, 4200 - 1300 = 2900 i jakie wy macie prawo narzekac , że 1,70 to po taniości jeździcie? co? a opłata ze wejście do taxi 5 zl niektorzy po 10 zl???!! jesteście smiesnzi, zarabiacie prawie średnia krajową, macie kase i jeszcze wam źle, macie prace która polega na siedzeniu na tyłku w cieplym aucie i jeżdzeniu sobie po miescie. mój dziadek przez 30 lat byl taxowkarzem. Pobudował dom dla całejk rodzinny, kupił mi auto, kupił auto swoim córkom, ma swoje 2 auta, działki. i to wszystko z taxówki, babcia nigdy nie pracowała, jeździł 7 dni w tygodniu , świdnik , lublin, wszedzie. i nigdy nie narzekał na zarobki, a nie jeździ od możże 3 4 lata dopiero,,,,!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i na następnym forum, znowu piszą te tępaki i płaczki z radio taxi, znowu piszą bzdury, tak ostatnio jechałam taxi z pod europy i coś tam..... po pierwsze normalny człowiek, nie wchodzi na takie forum i nie czyta bredni. I przestańcie pisać o oszustach, bo oszustami to możecie być tylko wy radiowcy, ktoś napisał ze niezrzeszeni jeżdżą nie legalnie, normalnie aż się śmiać chce, żebyście wy mieli tak legalnie jak słupy. Ktoś pisał ze jak przyjedzie ITD to słupy uciekają, to nie prawda, bo już wiele razy widziałem jak na PKP (bo tam jeżdżę) wpadło ITD i radia w sekundę podostawały zlecenia, teraz Ci normalni, pomyślcie trochę, o co tu chodzi i kto kogo oszukuje. Co do Pana spod euro z Merca, zainwestował w auto to i mógł lekko zwiększyć cenę i nic w tym dziwnego, bo jak u tego Pana coś walnie, to naprawa może przekroczyć cenę szrota z radia (A wiele jeszcze ich jeździ). Jak bym Ja gdzieś jechał taxi, to wolę zapłacić troszkę więcej i pojechać z klasą, a nie brudasem z radio taxi (oczywiście nie mówię o wszystkich) jakimś szrotem, co nie wiem czy dojedzie na miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armando napisał:
1300 zł opłaty, tak? średni kurs 30 zl tak? 7 dniw tygodniu sie pracuje tak? średnio ile macie kursów, 15, 20 30? w soboty piatki spokojnie 30, zalóżmy 20 dziennie 20 x 7 = 140 , 140 x 30 pln = 4200, 4200 - 1300 = 2900 i jakie wy macie prawo narzekac , że 1,70 to po taniości jeździcie? co? a opłata ze wejście do taxi 5 zl niektorzy po 10 zl???!! jesteście smiesnzi, zarabiacie prawie średnia krajową, macie kase i jeszcze wam źle, macie prace która polega na siedzeniu na tyłku w cieplym aucie i jeżdzeniu sobie po miescie. mój dziadek przez 30 lat byl taxowkarzem. Pobudował dom dla całejk rodzinny, kupił mi auto, kupił auto swoim córkom, ma swoje 2 auta, działki. i to wszystko z taxówki, babcia nigdy nie pracowała, jeździł 7 dni w tygodniu , świdnik , lublin, wszedzie. i nigdy nie narzekał na zarobki, a nie jeździ od możże 3 4 lata dopiero,,,,!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armando skąd te wyliczenia jak tak liczysz to tylko zostac taksówkarzem w tydzien zrobić 140 kursów i obrotu 4200zł to w miesiąc 16800 zł minus koszta 6800 na okrągło 10000zostaje to wiecej jak prezesi to tylko zostać taksówkarzem .Kursy po 30zł?srednia kursu w lublinie to 12 zł ilosc kursów 10 jak nieznasz reali taksówki w lublinie to niepisz takich głupot.Jak twój dziadek budował dom i kupował samochody i utrzymywał rodzine to na taksówke czekało 20 osób a nie odwrotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko słupkowi kłamią np.na stronie ALE TAXI jest napisane LUBLIN -ŚWIDNIK CENA 40zł jednak okazuje się że zapłaciłam 50 zł na tzw.PIERWSZEJ taryfie PRAWDOPODOBNIE NAJTAŃSZE RADIO TAXI W LUBLINIE ???????? TO JAKIŚ ŻART!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał~ Grupa Goście Napisano 02 grudzień 2010 - 02:23 #31 armando skąd te wyliczenia jak tak liczysz to tylko zostac taksówkarzem w tydzien zrobić 140 kursów i obrotu 4200zł to w miesiąc 16800 zł minus koszta 6800 na okrągło 10000zostaje to wiecej jak prezesi to tylko zostać taksówkarzem .Kursy po 30zł?srednia kursu w lublinie to 12 zł ilosc kursów 10 jak nieznasz reali taksówki w lublinie to niepisz takich głupot.Jak twój dziadek budował dom i kupował samochody i utrzymywał rodzine to na taksówke czekało 20 osób a nie odwrotnie Święta racja, ileś lat wstecz taksówka była baaardzo opłacalna i Ci ludzie którzy jeździli wtedy wspominają te czasy,więc niech nikt nie mówi, że taksówkarze zarabiają krocie !!!! Po odliczeniu wszystkich opłat zostaje jak przeciętna pensja, a trzeba jeździć w nocy do rana i nie po 8 godzin jak w normalnej pracy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj z pod bramy krakowskiej na legi w nocy taryfa 2 = 6zl za kilometr x 6 km + 6 na wejscie = 42 zl Wielkie dziekuje blondynce w audi nie podam swoich danych bo sie wstydze ze baba mie wyjebala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę, 10.03.2013, pseudo radio Centrum, czyli pan Dariusz Smagała wiózł mnie z Placu Zamkowego na oś Poręba. Chciał za kurs 47 zł. Kiedy popukałam się w czoło, powiedział, że"dobra, może być 35zł), na pytanie o to, czy legalne jest wprowadzanie pasażerów w błąd za pomocą koguta z napisem "Centrum", powiedział, że ma do tego prawo, bo w nazwie firmy ma słowo "Centrum". Poprosiłam o rachunek. Na pieczatce jest błąd. Nie wiem, czy takie traktowanie pasażerów jest w tym kraju legalne, ale mam zamiar wybrać się na komisariat. UWAGA TAXI Z NAPIES CENTRUM NA DACHU TO OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi oszukiwanymi taksówkami to taka sama historia jak z handlarzami papierosów pod Hala Nova. Wszyscy wiedza ze sa, a byc ich nie powinno, i nie ma na nich siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie w dobie telefonow komorkowych dzwoncie na radio taxi nawet jesli pod hotelem EUROPA stoi 20 roznych taksowek te slopkowe czy te podrabiane radia ---- tu auto reklama ---- podaje numer do RADIO TAXI 919 dzwon 81- 19191 zostaniesz dowieziony uczciwie na miejsce A jesli poczujesz sie oszukany zadzwon na CENTRALE RADIO TAXI 919 z reklamacja ja jako kierowca tej korporacji jeszcze nie zmanierowany traktuje ten zawod uczciwie i dbam o dobre imie swoje jak i kolegow Prosze tez pasazerow o czytanie co pisze na szybie bocznych drzwi a unikniecie nieporozumien roznica na kursie moze sie wachac nawet dz 10 zl w korkach lecz zawsz mozna zastosowac kurs na umowe CZYLI czy za ( XXX ) zl zawiezie mnie pan pod adres taki a taki ? z powazaniem dla pasazerow kierowca RADIO TAXI 919 Grzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frustraci sami jacyś tutaj się wypowiadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podzielam wypowiedzi za to za malo co napisales postaraj sie to poprzec jakimis argumentami twoja wypowiedz ---to tak jak by chciec sie napic tylko nie placic owszem mozna np wody z jeziora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urząd odpowiedzialny za wydawanie licencji nic nie sprawdza, wywieszki z cennikiem nieraz są całkiem nieczytelne; poziom kultury osobistej u niektórych kierowców woła o pomstę do nieba, a w wielu przypadkach zastanawiające jest, kto wydał pozwolenie na kierowanie taksówką osobową osobie niepełnosprawnej; a ludzie dają się nabierać na te pseudo-korporacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...